Anasayfa


Site ile ilgili taleplerinizi Facebook sayfamıza yazmanızı rica ederiz. 
 Faik YILDIZ
 

 Google AramaSitemde Arama


Ürkütlü Ortaokulu Masa Tenisinde Başarıya Doymuyor 
21 Şubat Çarşamba günü Yıldız Kızlar masa tenisinde Burdur il birincisi,Yıldız Erkekler Burdur il ikincisi oldular.Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ayhan Kurt´u tebrik eder başarılarının devamını dileriz...


Saygıyla anıyoruz.....
 Ürkütlü Köyü Birlik ve Dayanışma Toplantısının ikincisi 29 Temmuz 2014 Salı günü saat 15:00'da Ürkütlü Kooperatifi Düğün Salonunda yapıldı.
Katılımın çok düşük olduğu bir toplantı oldu.


Ürkütlü köyü Burdur İli, Bucak ilçesinin güzel beldelerinden bir tanesi olup, gerek nüfus yoğunluğu, gerek kültürü, eğitim düzeyi, örf ve ananeleri ile yerini korumaktadır ve koruyacaktır. Burada bizlere düşen görev geçmişimize sahip çıkmak, yeni nesillere tanıtmak, özel günlerde, ulusal ve dini bayramlarda bir araya gelerek birlik ve bütünlüğümüzü korumak, bize bu günleri bahşeden büyüklerimize gereken ilgi ve alakayı göstermektir.
               Siz ziyaretçilerden isteğim; Beldemizin daha iyi tanıtılması amacı ile bu sitede eksik gördüklerinizi, hataları, önerilerinizi, düşüncelerinizi e-posta  kullanarak mektup yazarak bildirmenizdir. Amacım çok daha iyi bir site hazırlamak. Güncel ve katılımcı. Ancak bu siteyi tamamen kendi imkanlarım ile hazırlamaktayım. Daha güzel bir site için katılım ve yardımlarınızı bekliyorum.  Her türlü desteğiniz için şimdiden teşekkürler. Faik YILDIZ

             Ürkütlü Beldesini tanıtmak, geçmişini hatırlamak amacı ile Ürkütlü Halkının gönlünde her zaman güzide bir yerleri olacağına inandığım, değerli  öğreretmenlerimiz  MUHAMMET DENİZ SOLMAZ ve MEHMET AKSAY 'ın  Haziran 1998'de hazırladıkları 2001'e 1 kala ÜRKÜTLÜ adlı eserlerinden dolayı Ürkütlü halkı adına kendilerine teşekkür ederim. Değerli öğretmenimiz Muhammet Deniz SOLMAZ halen Burdur ili, Bucak ilçesinde görevini sürdürmekte olup, bu değerli eseri kendisi ile irtibata geçerek edinebilir, bir anlamda beldemize olan vefa borcunuzu ödeyebilir ve geçmişten günümüze Ürkütlü hakkında bilgilerinizi tazeleyebilir,  bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Atatürk
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret53378
Acil Telefonlar
Sağlık Ocağı 335 40 80
İlköğretim Okl. 335 40 19

Sulama Koop.335 41 79
Koop Marketi 335 42 58
Tarım Kredi 335 40 09
Ziraat Grup 335 40 20
TEK 335 41 22
Hava Durumu
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05366.0778
Euro6.55506.5813
Reklam verebilirsiniz
  • Sitemize sponsor olabilirsiniz.
  • Bu alana reklam verebilirsiniz. Bilgi İçin : admin@urkutlu.com

SPONSOR
HOSTING SPONSORUMUZ SEDAT AYYILDIZ'A TEŞEKKKÜRLER.
SPONSOR
ALAN ADI SPONSORUMUZ ANTALYA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FİRMASINA TEŞEKKÜRLER.